Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 20 października 2016

Volkswagen Touran II

Volkswagen Touran II

Volkswagen Touran II został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2015 roku.
 Samochód zbudowany został na bazie modułowej płyty podłogowej MQB współdzielonej m.in. z Volkswagenem Golfem VII, Golfem Sportsvan, Audi A3, Seatem León oraz Škodą Octavia. W stosunku do poprzedniej generacji pojazdu, auto opracowane zostało od podstaw. Zwiększono m.in. rozstaw osi oraz zastosowano nowy system składania foteli Fold-Flat zarówno dla wersji pięcio i siedmioosobowej.

 Volkswagen Golf Touran TSI R-Line (DBA-1TCZD) interior.jpg

Wersje wyposażeniowe

  • Trendline
  • Comfortline
  • Highline
  • R-Line
Standardowe wyposażenie podstawowej wersji pojazdu obejmuje m.in. system ABS i ESP, Isofix, elektromechaniczny hamulec postojowy oraz podgrzewanie i elektryczne sterowanie lusterek.
W zależności od wersji wyposażeniowej pojazdu auto doposażyć można m.in. w fotochromatyczne lusterko wsteczne, system Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów, adaptacyjny tempomat, wielofunkcyjną kierownicę, system wykrywający zmęczenie kierowcy oraz trzystrefową klimatyzację automatyczną z filtrem alergenowym, system multimedialny z funkcją wyświetlania obrazu na ekranie smartfona, system parkowania z funkcją parkowania z przyczepą, a także w pełni wykonane w technologii LED reflektory przednie.

Volkswagen Golf Touran TSI R-Line (DBA-1TCZD) rear.jpg