Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 29 września 2016

Opel Cascada Supreme

Opel Cascada Supreme

Opel chce uatrakcyjnić produkowaną w Polsce Cascadę. W tym celu podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentuje specjalną wersję Supreme. Na liście nowości pojawią się też trzy odcienie lakierów metalicznych.

Niewątpliwie interesującym dodatkiem do zmodernizowanej Cascady staną się trzy nowe lakiery nadwozia. Nie chodzi jednak o ich odcienie, a nazwy. W Paryżu oficjalną premierę będą miały barwy Black Meet Kettle, Pull Me Over Red i Summit White. Dodatkowo w wersji specjalnej Supreme zostaną one zestawione z czarnym, materiałowym dachem oraz pasującymi dodatkami na grillu i obudowach lusterek.

  

Karoserię Opla Cascady Supreme mają uzupełnić też inne obręcze aluminiowe. Felgi otrzymały imponujący rozmiar 20 cali oraz czarne, błyszczące wykończenie. W kabinie pasażerskiej charakterystycznym akcentem stanie się dyskretna, czerwona linia pojawiająca się na konsoli centralnej, kole kierownicy i gałce zmiany biegów.

Cascada jest prawdziwym hitem sprzedaży. Auto sprzedawane m.in. pod marką Buick jest chętnie wybierane przez kierowców w Stanach Zjednoczonych. To o tyle ważna informacja z punktu widzenia Polski, że kabriolet jest produkowany w gliwickiej fabryce General Motors.